Gizlilik Politikası

Google Plus
Twitter Sehifesi
Youtube Sehifesi

Gizlilik Politikası

1. İstifade şertlerinin deyişdirilmesi
Efir Oyun burada gösterilen istifade şertlerini her zaman şeraite uyğun hala getire biler. İstifadeçilerin özleri istifade şertlerindeki deyişiklikleri teqib etmeli olduqlarından, müeyyen aralıqlarla istifade şertlerini yoxlamalarını xahiş edirik.
 
2. Web saytındakı ve içeriklerindeki deyişiklikler
a ) Efir Oyun web saytlarında ve terkibinde evvelden xeber vermeden her cür deyişikliyi etmeye selahiyyetlidir. İstifadeçi edilen deyişikliyi veb sehifesine istifade etdiyinde görecek.
 
b) Efir Oyun online xidmetlerini davamlı olaraq mükemmel , aktual ve funksional olmasana sey serf eder, ancaq buna mecbur deyil .
 
c) Efir Oyun, online xidmetlerinin davamlı onlayn olmasını temin etmek mecburiyyetinde deyil, ancaq istifadeçilerimizin davamlı bize çata bilmesi üçün sey edirik.
 
3. Yaş mehdudlaşdırması
İstifadeçi saytı istifade etmekle en az 8 yaşında olduğunu tesdiqleyir. Efir Oyun, 8 yaşından kiçik bütün istifadeçilerden ailelerin ya da velilerinin nezareti olmadan sehifeleri istifade etmemelerini xahiş eder.
Internetde teqdim edilenler içerikler her zaman uşaqlara uyğun olmaya biler. Ona göre de bütün ailelerin internetde gezen uşaqlarını tek buraxmamalarını tövsiye edirik.
 
4. Oyun telebleri
Efir Oyun üçüncü şexslerin ve diger şirketlerin de teqdim etdiyi deyişik oyunlara yer verir. Bu oyunlar üçün aşağıdakı qaydalar tetbiq edilir. Oyunlardakı bütün mesuliyyet oyun sahiblerne aiddir.
 
5. Müellif hüquqları
Efir Oyun da neşr olunan bütün mezmunlara aid müellif hüquqları Efiroyun.com saytına, lisenziya sahibine ve ya istehsalçıya aiddir.